Garanti Kosullari

Garanti Kosullari

Sitemizde satisa sunulan ürünlerin tamami ithalatçi veya üretici firmalarin garantisi altindadir. Ürünlerin garanti süresini, garanti içerigini ve sartlarini ithalatçi veya üretici firmalar belirlemektedir.

Satin alinan ürünlerin arizalanmasi durumunda ürün tarafimiza faturasi ve arizanin ne olduguna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafimiza gönderilen ürün ithalatçi veya üretici firmanin servisine bizim tarafimizdan ulastirildiktan sonra belirttiginiz ariza dikkate alinarak teste tabi tutulur. Ürünün arizasi ilgili garanti saglayici tarafindan onaylanmalidir. Garanti saglayici tarafindan herhangi bir ariza tespit edilmemesi durumunda ürün ayni sekilde müsteriye iade edilir. Garanti saglayici tarafindan arizanin garanti kapsaminda olmadigi tespit edilirse ya ürün müsteriye iade edilir ya da müsteriden onay alinarak ücretli olarak onarim gerçeklestirilir.


Garanti saglayici tarafindan arizali ve garanti kapsaminda oldugu tespit edilen ürün onarim yapilmak üzere isleme alinir. Onarim için yasal süre maksimum 30 is günüdür. Bu süre içinde onarimin gerçeklesmesi durumunda ürün onarilmis olarak müsteriye geri gönderilir. Bu süre zarfinda ürün onarilamazsa veya ürün herhangi bir sekilde onarilamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir degisim yapilarak tekrar müsteriye gönderilir. Stok durumu müsait degilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alinir ya da müsterinin onayi alinarak muadili veya benzeri bir ürün ile degisim yapilarak ürün sahibine gönderilir.